Увага - повторні вибори

Дата створення: 17:31 02.05.2018

22 квітня у с.Веприн відбулися перші вибори.старости. На підставі протоколу Вишевицької сільської виборчої комісії Радомишльського району Житомирської області про результати виборів старости Вепринського старостинського округу найбільшу кількість голосів набрали два кандидати.

Урядова програма підтримки утримання молодняка ВРХ

Дата створення: 09:48 29.03.2018

Дотація буде надаватися фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.

Урядова програма підтримки відшкодування вартості об'єктів

Дата створення: 09:46 29.03.2018

Надаватиметься юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності і фізичним особам-підприємцям, що провадять діяльність у галузі тваринництва.

Урядова програма підтримки утримання корів

Дата створення: 09:42 29.03.2018

Дотація буде надаватися юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, що провадять діяльність у галузі тваринництва та утримують ідентифікованих і зареєстрованих корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності.

Державна підтримка агропромислового розвитку

Дата створення: 09:32 29.03.2018

I. Кабінетом Міністрів України видано Постанови від 7 лютого 2018 року №86,104,106,107 Про затвердження Порядків використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва за такими напрямами:

Державна підтримка сільського господарства населення

Дата створення: 09:29 29.03.2018

В 2018 році відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року №107, надаються кошти для підтримки галузі тваринництва у населення. Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка ВРХ до тринадцятирічного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.