Вишевицька об'єднана територіальна громада
Радомишльський район, Житомирська область

Новини громади

У Вишевичах обрано керівника комунального закладу загальної середньої освіти Вишевицької сільської ради

Дата створення: 02:34 10.11.2018

7 листопада у приміщенні Вишевицької сільської ради відбувся другий вирішальний етап конкурсного  відбору на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти. Претенденти підготували презентації, щоб ознайомити конкурстну комісію з перспективним планом розвитку закладу. Також необхідно було відповісти на додаткові питання.

Відбувся перший етап конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Вишевицької сільської ради

Дата створення: 07:09 06.11.2018

5 листопада у приміщенні Вишевицької сільської ради відбувся конкурсний відбір переможця конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти.

4 листопада - День працівника соціальної сфери України

Дата створення: 08:37 04.11.2018

Шановні працівники соціальної сфери! На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота. Пенсіонери, інваліди, діти-сироти, малозабезпечені верстви населення - це ті люди, котрі щодня потребують вашої уваги, підтримки та допомоги. Своєю порадою, турботою та добрим словом ви даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію.

Не забудьте перевести годинник - Україна переходить на зимовий час

Дата створення: 19:53 26.10.2018

У ніч з 27 на 28 жовтня о 4 ранку стрілки годинників українці переводитимуть на годину назад. Нагадаємо, остання спроба України відмовитися від переходу на зимовий час була у 2011 році, але вона виявилася невдалою. За соціальними дослідженнями, думки українців щодо переведення годинників розділилися. Близько половини опитаних вважає, що варто залишатися на літньому часі, інша половина (переважно старші люди) дотримуються думки щодо необхідності переведення годинників.

Держава оплачує послуги «професійних батьків» - понад 9 тис грн за місяць

Дата створення: 10:41 26.10.2018

В Україні активно розвивається послуга «професійних батьків». Це нова форма виховання дітей – патронатна родина або патронатний вихователь. Патронатна родина або вихователь можуть брати на виховання до себе додому дітей в середньому на 3 місяці. На кожну дитину держава виплачує соціальну допомогу, а батьки отримують кошти за оплату праці патронатних вихователів.

Весело в школі козачата розважались

Дата створення: 05:46 21.10.2018

Весело та гамірно на подвір'ї Іршанської школи було напередодні величного свята Покрови, Дня козацтва та Дня захисника України. Козачата змагались, доводячи свою спритність та кмітливість у святі-інтелектуально-спортивних змаганнях «Козацькі розваги».

На Житомирщині триває ремонт доріг

Дата створення: 15:16 20.10.2018

Як повідомляє управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА, в  області на дорогах місцевого значення загального користування в рамках поточного ремонту вже відремонтували 23,4 км доріг.

Як та хто може отримати субсидію? Роз'яснення

Дата створення: 05:41 20.10.2018

Кожен житель Житомирщини будь-якого віку та соціального становища, на своїй або орендованій житловій площі може отримати субсидію від держави, але за умовою: витрати на комунальні платежі повинні бути більше 15% від доходу родини.