Вишевицька об'єднана територіальна громада
Радомишльський район, Житомирська область

Свято фізкультури і спорту відзначили у Вишевичах змаганнями серед учнів шкіл громади

На базі опорної Вишевицької ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов захід «Спорт без кордонів» за участю учнів Вишевицької та Іршанської ЗОШ, а також команди Вишевицької спеціальної школи інтернату, посвячений Дню фізичної культури та спорту.

Історія свята: Це свято в Україні з'явилося ще в 1994 році. Після цього, кожен рік ми святкуємо День фізичної культури і спорту України. Саме свято спрямований на популяризацію спорту в країні серед молоді та пропаганди здорового способу життя.
Незважаючи на те, що в Україні не дуже розвинені спортивні бази, спортсменів у нас досить багато. І велика їх частина визнана в Європі. Ще з 19 століття на території України почало поширюватися дуже багато видів спорту, з часом вони розвивалися і стали дуже популярними в країні. Особливо великих успіхів наша країна домоглася в боксі, вільній боротьбі, гімнастики. До речі, саме художня гімнастика свого часу принесла Україні безліч Олімпійських медалей. А її школа визнана у всьому світі.
За всю історію Олімпійських ігор збірна України в різних видах спорту зуміла завоювати більше 400 медалей. А молоде покоління успішно продовжує ці традиції. А сам День фізичної культури і спорту України – це прекрасний спосіб показати наскільки важливі наші спортсмени, і так само таке свято – це прекрасна мотивація для них.« повернутися до списку новин