Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану.

Саме 15 лютого 1989 року, виведенням військ було завершено неоголошену війну, яка тривала майже 10 років і яку український народ засудив як несправедливу й жорстоку. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав дома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів. Ми схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою.

Час не владний викреслити з  пам’яті приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували наші земляки, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану. І сьогодні, як ніколи, ми віримо, що ваш досвід, високі моральні якості, активна громадянська позиція, професіоналізм й надалі служитимуть ствердженню миру і злагоди на благодатній українській землі.

У цей пам’ятний день бажаю вам міцного здоров'я, щастя і нових звершень в ім’я нашої Батьківщини-України.

З повагою сільський голова                    Сергій Гаврутенко