Шановні, любі, дорогі наші жінки та дівчата!

Серед усіх свят 8 Березня вирізняється своєю особливою чарівністю і є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Усе найдорожче, що є у нашому житті пов’язане з жінкою, яка і є для нас уособленням Весни, Любові та Краси. Ви – ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й онучки!

Жінка є водночас турботливою мамою, лагідною дружиною, сильним керівником, надійним професіоналом та воїном, здатним захищати рідну землю. Сучасній жінці підвладно все. Проте, як і багато віків тому, більш за все їй потрібне кохання рідної людини, любов і повага дітей, шана та турбота друзів.

Попри складну ситуацію в Україні ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до дій задля єдності, цілісності, миру в нашій державі.

Шановні жінки, висловлюю вам вдячність за працю на благо нашої громади, за підтримку та душевну щедрість. Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята! Нехай ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками! Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а весна дарує вам радість, впевненість, щастя і любов та мир!

Зі святом вас, наші дорогі!

Сільський голова                   Сергій Гаврутенко