Вишевицька об'єднана територіальна громада
Радомишльський район, Житомирська область

У Житомирі презентували стратегію розвитку культури області

9 лютого у Житомирі презентували стратегію розвитку культури області.  Київський архітектор Павло Гудимов запропонував кардинально змінити підхід до розвитку закладів культури міста та області, що в свою чергу дозволить збільшити кількість туристів майже 500 тис. 

Ознайомилися з презентацією голова обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Ігор Гундич, міський голова Сергій Сухомлин та представники галузі культури.

За словами експерта, на Житомирщині є унікальні об’єкти, які можуть реально приваблювати відвідувачів. Окрім музею космонавтики, краєзнавчого музею, в якому зберігається унікальний експонат – мамонт, є, також,  Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й. Д. Буханчука, який чи не найбільший сільський музей в Україні. Є ще багато інших об’єктів, які потрібно розвивати. "У людей зараз є попит на культурний продукт, але для того, щоб реалізувати нові ідеї, потрібен комплексний підхід, ефективна команда, бажання і розуміння між усіма гілками влади, адже в це доведеться вкладати чималі кошти. І через три роки область можуть відвідувати півмільйона туристів, але потрібно почати ефективно розвиватись», - стверджував Павло Гудимов.

«Не лише в Житомирі, а й в районах є теж багато цікавого та автентичного, що може приваблювати туристів. І культура – це не тільки музеї і театри, це й наша філармонія, і різного роду фестивалі. Для того, щоб ефективно розвивати галузь культури, потрібно створювати відповідний культурний центр або групу, спільно працювати, формувати консолідовану думку, приймати відповідні рішення і реалізовувати ідеї задля культурного розвитку нашого регіону», - наголосив під час презентації Володимир Ширма. « повернутися до списку новин