Вишевицька об'єднана територіальна громада
Радомишльський район, Житомирська область

ХТО З ВЧИТЕЛІВ БУДЕ ПІДВИЩУВАТИ КВАЛІФІКАЦІЮ У 2018 РОЦІ

Кабінетом Міністрів разом із Міністерством освіти визначено категорії педагогічних працівників початкової школи, які у 2018 році мають пройти підвищення кваліфікації. Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, підписано розпорядження, згідно якому, погоджуючись з пропозицією Міністерства освіти, Кабінет Міністрів підтримує необхідність проведення у 2018 році додаткових заходів стосовно підвищення кваліфікації педагогічних працівників за Державним стандартом початкової освіти.

Планується, що підвищення кваліфікації проходитиме за сучасними освітніми методиками, що базуються на компетентнісному та особистісно-орієнтованому підходах.

Зокрема, у 2018 році підвищення кваліфікації пройдуть вчителі початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 і 2019/20 навчальних роках.

Також необхідність підвищення кваліфікації чекає на заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи у початкових класах, вчителів іноземних мов, які навчатимуть першачків у 2018/19 навчальному році та вчителів шкіл, в яких діти навчаються мовами національних меншин.

Передбачається, що організація підвищення кваліфікації педагогічних працівників проводитиметься закладами післядипломної педагогічної освіти відповідно до затвердженої МОН типової освітньої програми, яка повинна містити опис компетентностей вчителя початкової школи відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Наразі, Міністерством освіти триває підбір та затвердження списку тренерів та юридичних осіб, які зможуть здійснювати підвищення кваліфікації педагогічних працівників.« повернутися до списку новин