22 квітня у с.Веприн відбулися перші вибори старости - повторні вибори призначено на 13 травня

На підставі протоколу Вишевицької сільської виборчої комісії Радомишльського району Житомирської області про результати виборів старости Вепринського старостинського округу найбільшу кількість голосів набрали два кандидати.

У звязку з цим Вишевицька сільська виборча комісія Радомишльського району Житомирської області постановила провести повторне голосування. Цього разу у бюлетені буде внесено лише два кандидати. А саме:

- Макаренко Вадим Петрович, 1982 року народження, освіта вища, тимчасово не працює, проживає с. Краснобірка, позапартійний.

Скитенко Оксана Леонідівна, 1986 року народження, освіта середньо-технічна, ТОВ "Маркет Сервіс" м. Буча, проживає с. Веприн, позапартійна.

Згідно постанови, вибори  призначено на 13 травня 2018 року.