Споживачам комунальних послуг варто готуватися до нового різкого зростання тарифів

Дата: 14.05.2018 12:27

З 1 червня 2018 року ціни на газ можуть підняти на 65%, що складе 11 грн за кубічний метр. Про це заявив експерт з соціальних питань Андрій Павловський. На його думку, саме з цим і пов’язано масштабне урізання субсидій для українців.

Павловський каже, що субсидії по суті є неефективними, оскільки вони ніяк не сприяють енергозбереженню, а навпаки, породжують соціальне утриманство. При цьому експерт констатував, що на даний момент споживачі комунальних послуг потребують допомоги держави.

«Істотне підвищення цін на газ і на опалення фактично« загнало »близько 6,5 млн сімей на субсидію. У разі нового підвищення заявок на субсидії буде ще більше. Тому Гройсман з Ревою не придумали нічого кращого, як прийняти постанову, яка ускладнює умови отримання субсидій », – пояснив Павловський.

Експерт заявив, що головна мета чиновників – скоротити кількість одержувачів субсидій на 20%.