Вітання сільського голови з Днем Героїв

Дорогі краяни! Прийміть мої найщиріші вітання зі Святом Героїв – днем вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар Української Незалежності, хто боровся за нашу свободу.

Завдяки подвигу наших співвітчизників – лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Cічових стрільців, вояків Армії УНР, холодноярців та воїнів УПА – Україна здобула омріяну Незалежність.

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

У цей день я бажаю кожному, аби на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панували мир і злагода. Зичу добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили і слави!

З повагою сільський голова                            Сергій Гаврутенко