23 червня в Україні відзначається День державної служби України

Державна служба – це механізм забезпечення стабільності, надійності конституційного устрою та надання державному управлінню організованості, компетентності і професіоналізму. Від ефективного функціонування інституту державної служби, відповідальності кожного з державних службовців залежить успішність країни в цілому.

Шановні державні службовці! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного  свята! Вірю, що Ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства на засадах соціально орієнтованої ринкової економіки, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни, піднесення її престижу на міжнародній арені.

Нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Бажаю Вам добра і здоров’я, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень в ім’я розквіту нашого міста та подальшої розбудови Української держави.

З повагою сільський голова                                  Сергій Гаврутенко