Не забудьте перевести годинник - Україна переходить на зимовий час

Дата: 26.10.2018 19:53

У ніч з 27 на 28 жовтня о 4 ранку стрілки годинників українці переводитимуть на годину назад. Нагадаємо, остання спроба України відмовитися від переходу на зимовий час була у 2011 році, але вона виявилася невдалою. За соціальними дослідженнями, думки українців щодо переведення годинників розділилися. Близько половини опитаних вважає, що варто залишатися на літньому часі, інша половина (переважно старші люди) дотримуються думки щодо необхідності переведення годинників.

Наразі в Україні зміна часу відбувається разом із усім Європейським союзом і більшістю країн Європи двічі на рік: в останню неділю березня країна переходить на літній час, а кожної останньої неділі жовтня повертається на зимовий, тобто свій поясний час. Відтак якщо Європа не переводитиме годинників, таке рішення можуть прийняти і в Україні.