“ Хай рік Новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові…”

У передноворічному очікуванні, 29 грудня 2017 року в Іршанській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся Новорічний  ранок для малюків та Новорічний вечір для старшокласників.

До затишного приміщення школи наче завітала зимова казка: ніжно обгорнула тендітними сніжинками, засвітила святковими вогниками та настроїла на чарівний лад святкові новорічні мелодії. В цей день піднесений святковий настрій в школі панував з самого ранку. Святково прибрані класи сяяли різнобарвними вогнями. Юні артисти в різноманітних новорічних костюмах продемонстрували свої виступи: співали, танцювали, інсценізували казочки, а також з Дідом Морозом та Снігуронькою водили веселі хороводи біля ялинки. Всі відчували: батьки та гості, дідусі та бабусі, сестрички та братики, що Новий рік, рік нових здійснених мрій та бажань ось – ось прийде на поріг кожної оселі.

Нехай різдвяна зірка подарує кожному радість, надію, любов та мир!

Зі Святами!

Заступник директора з виховної роботи Іршанської ЗОШ