Стартує Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

До Дня охорони праці в Україні оголошено Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Взяти участі запрошуються учні середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв та вихованці позашкільних начальних закладів трьох вікових груп:

• 1 група – від 6 до 10 років;
  • 2 група – від 11 до 14 років;
  • 3 група – від 15 до 18 років.

Тематика конкурсних робіт – охорона праці та промислова безпека, зокрема безпечне ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському та лісовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті.

Вимоги до малюнка – розмір роботи не має перевищувати формат А2, а малюнок має бути виконаний олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.

Конкурс проводиться у 2 етапи:

Перший (відбіркові регіональні тури) – листопад 2017 року – лютий 2018 року: учасники надсилають роботи до обласних управлінь Держпраці не пізніше 15 лютого, після чого на регіональних рівнях підбивають підсумки першого етапу. Автори робіт, які посіли 1, 2 та 3 місця у відбіркових етапах стають лауреатами конкурсу.

Другий (фінал) – квітень 2018 року: фінал конкурсу організовує ДП «Редакція журналу «Охорона праці» в період  з 1 по 28 квітня 2018 року.

Переможці конкурсу отримають цінні подарунки.