У опорній Вишевицькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулась конференція та святкування з нагоди дня працівника освіти

Дата: 08.10.2017 13:44

6 жовтня представники сфери освіти Вишевицької громади зібрались на святкуванні Дня вчителя. Захід вже другий рік поспіль збрає вихователів, вчителів та директорів освітніх закладів всіх сіл, що входять до Вишевицької ОТГ. За ініціативи голови громади Сергія Гаврутенка День вчителя святкують у такому урочистому форматі задля більшого згуртування працівників освітньої сфери сіл.

“Я вважаю  професію вчителя дуже важливою, ставлюсь до всіх Вас з великою повагою, хочу привітати всіх з професійним святом. Бажаю всім Вам міцного здоров’я терпіння, мудрості і щастя у Ваших сім’ях!”- привітав присутніх голова громади.

На сьогоднішньому заході були присутні всі представники навчально-виховних закладів громади. Освітянам, чия майстерність заслужила на особливе відзначення вручили грамоти. Сам захід проходив у святковій та урочистій атмосфері: настрій гостям піднімали виступи кращих творчих колективів громади та номери молодіжного активу громади.