Виступ переможця проекту «Голос країни» Івана Ганзери у Вишевицьком будинку культури

Дата: 02.08.2017 23:59

На «Голосі країни» Іван Ганзера, котрий від народження має проблеми з зором, потрапив до команди Діани Арбеніної, хоча співпрацювати з ним забажали усі чотири зіркові тренери. У фінальному двобої з Антоніною Матвієнко Іван набрав 56% голосів глядацької аудииторії та став переможцем першого сезону конкурсу.

Завдяки цій перемозі Іван Ганзера отримав право підписати контракт на видання свого дебютного альбому. 15 листопада 2012 року побачила світ платівка під назвою "Я не могу тебя терять".

На весні 2013 року Іван Ганзера відзняв свій перший кліп на пісню "Весна похожа на тебя".

24 грудня 2015 року Іван Ганзера випустив свій другий альбом, який має назву "Хто має долар, сало їсть".

В 2016 році за підрахунками сайту "Апостроф" Івана Ганзеру визнвно лідером серед популярних українських артистів за кількістю виступів в зоні АТО. За що Іван був нагороджений відзнакою командира «53-ї окремої механізованої бригади» та пам’ятною медаллю «За безкорисне служіння батьківщині».

До цього рейтингу також  потрапили гурт «Океан Ельзи», «ВВ», Дзідзьо та співачка Анастасія Приходько.