Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери.

09:15 28.11.2023

ПРАВИЛА ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Відповідно до протоколу засідання оперативного штабу обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою попередження пожеж та інших надзвичайних подій, загибелі та травмування мешканців громади, Вишевицька сільська рада звертається до кожної родини, до кожного мешканця громади з застереженням безумовного виконання наступних основних правил протипожежної безпеки:

09:14 28.11.2023

На майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо фонду ліквідації наслідків збройної агресії

Під час брифінгу йшлося про реконструкцію 6 об’єктів на Житомирщині, погоджених до фінансування за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії та проведення публічних закупівель.

13:39 24.11.2023

#ПРОЗОРІСТЬТАПІДЗВІТНІСТЬ: ВІДБУДОВА ІНФРАСТРУКТУРНИХ ОБ’ЄКТІВ НА ЖИТОМИРЩИНІ ПІД КОНТРОЛЕМ РОБОЧОЇ ГРУПИ

У листопаді Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА оголосив тендер на капітальний ремонт мосту через річку Уборть у місті Олевську, Коростенського району, з очікуваною вартістю закупівлі 69 млн 066 тис. гривень.

12:51 24.11.2023

ІВАН КИРИЧУК:  «СТІЙКІСТЬ  ДО  АНТИБІОТИКІВ  --  СЕРЙОЗНА ПРОБЛЕМА»

ІВАН КИРИЧУК: «СТІЙКІСТЬ ДО АНТИБІОТИКІВ -- СЕРЙОЗНА ПРОБЛЕМА»

В рамках Всесвітнього тижня обізнаності  про стійкість до протимікробних препаратів в.о. генерального директора ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Іван Киричук виступив на брифінгу  на майданчику офіційного медіа-центру  Житомирської обласної військової адміністрації.

12:38 24.11.2023

Повідомлення RASFF стосовно виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту, що експортувалось з Греції

Житомирське районне управління Головного управлінння Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 20 листопада 2023 року № 2023.8018 стосовно виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту, що експортувались з Греції (експортрер: DROSERO TRADE S.M. P.C., Giannitsa) до України (отримувач: ТОВ «Фудком», вул. Залізничне шосе 57, м. Київ, 01014; місце доставки: с. Мартусівка, Бориспільський р-н., Київська обл.).

09:27 24.11.2023