ЯК ЗБЕРЕГТИ СЛУХ:  5 КОРИСНИХ ПОРАД

ЯК ЗБЕРЕГТИ СЛУХ: 5 КОРИСНИХ ПОРАД

Приблизно 30% людей у світі віком старше 65 років страждає від інвалідизуючої втрати слуху.  Водночас проблеми зі слухом можуть також виникати  через ускладнення під час пологів або вагітності (асфіксія при народженні, низька маса тіла дитини, ранні або передчасні пологи, неонатальна жовтяниця). Наприклад, у малюка можуть виникнути проблеми зі слухом, якщо жінка під час вагітності хворіла на краснуху, сифіліс та деякі інші інфекційні захворювання. Також прийом ототоксичних лікарських засобів вагітною жінкою або дітьми грудного віку може призвести до вад слуху.

12:00 25.09.2023

У Радомишлі волонтер проводила соціально-виховну роботу із суб’єктами пробації.

18 вересня 2023 року у приміщенні Житомирського районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області волонтером пробації Іриною Волгою було проведено соціально-виховну бесіду з клієнтами пробації на тему «Алкоголь та його роль в житті людини». Під час бесіди волонтер з клієнтами пробації обговорили негативний вплив алкоголю на організм та психіку людини, наслідки неадекватної поведінки в стані сп’яніння, а також націлено засуджену на зменшення вживання алкогольних напоїв та доведено до відома про відповідальність за розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях.

08:39 21.09.2023

БЛИЗЬКО 1 МЛРД ГРИВЕНЬ ВИДІЛЯТЬ НА ВІДНОВЛЕННЯ ЖИТЛА І СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ХАРКІВЩИНИ

За результатами Розширеного засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад, присвяченому Харківщини, радник заступника керівника Офісу Президента Олексій Рябикін розповів про подальші плани щодо відбудови Харківщини.

08:38 21.09.2023

Торгівля людьми – це не міф, це реальність!

На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність. Щороку по всьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у трудове рабство.

11:23 18.09.2023

#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: БІЗНЕС ОБЛАСТІ СПЛАТИВ 883 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ЄДИНОГО ПОДАТКУ

За інформацією ГУ ДПС у Житомирській області, суб’єкти господарювання Житомирщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, упродовж січня-серпня поточного року сплатили до місцевих бюджетів області 883,0 млн гривень єдиного податку.

11:08 15.09.2023

АТОПІЧНА ЕКЗЕМА: ПРИЧИНИ, ПРОФІЛАКТИКА

14 вересня відзначається Всесвітній день атопічної екземи. Він був заснований в 2018 році для підвищення обізнаності про цю хворобу в усьому світі і по всій Європі.

13:12 14.09.2023

Змагайтеся за призи у «Вікі любить пам’ятки» — подавайте фото/відео для Вікіпедії!

З 1 по 31 жовтня в Україні відбудеться «Вікі любить пам’ятки» 2023 — найбільший фотоконкурс об’єктів української культурної спадщини. Цьогоріч він пройде вже дванадцятий раз. Метою кампанії є зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

15:31 13.09.2023