Увага!

Шановні відвідувачі сайту Вишевицької об'єднаної територіальної громади!

Офіційні документи, а саме Розпорядження,  Проекти рішеннь сесій та виконкомів, Рішення сесій та виконкомів задля зручності у користуванні розміщено у цій вкладці одразу під таблицею пошуку у хронологічному порядку по даті висвітлення. Зверніть увагу, що документи опубліковано у порядку їх висвітлення, тобто останні документи знаходяться на самому початку списку.

Обравши певний документ, ви маєте можливість отримати всю необхідну службову інформацію, яка стосується даного файлу, а саме тип документу, його назву, номер Рішення сесії чи виконавчого комітету (Проекти рішення не мають нумерування), дату опублікування на сайті та кількість файлів, які містяться у обраному документі. При необхідності, за вашим бажанням, файли документу можуть бути завантажені на ваш комп'ютер для подальшого ознайомлення.

Основною зручністю даного нововведення є можливість пошуку того опублікованого документу, який вас цікавить. Пошук можна здійснювати по даті опублікування, по типу документа, назві чи номеру.