ПАРКІНСОНІЗМ: ТРИ ТРИВОЖНІ СИМПТОМИ

Хвороба Паркінсона – це захворювання нервової системи, яке призводить до порушення контролю над рухами в результаті  повільно прогресуючої загибелі  нейронних клітин головного мозку.

12:18 11.01.2024

#ТиЯк: У громадах Житомирського району триває інтерактивний івент «Стежка ментального здоров’я»

Певне, кожен з нас помічав, як впливають на наші емоції і душевний стан кольори. Але, мабуть, не всі знають, що арттерапія як напрям у психології, пов’язаний з мистецтвом чи художньою діяльністю, допомагає поліпшити психоемоційний стан, заспокоїти нерви, підвищити життєвий тонус. Тобто позитивно вплинути на ментальне здоров’я.

12:43 10.01.2024

#ТиЯк?: Ментальне здоров’я крізь призму мистецтва і добрих справ

Ніхто не може заперечити той факт, що мистецтво позитивно впливає на наш емоційний стан, допомагає відійти від буденності, тривожного повсякдення, естетично і духовно збагатитися. Зрештою підтримати своє ментальне здоров’я.

10:48 10.01.2024

Віталій Бунечко: Житомирщина долучається до змагань всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

Про це розповіли на майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та амбасадорки проєкту Юлія Олішевська та Юлія Єлістратова.

10:30 10.01.2024

#ТиЯк?: «Стежками ментального здоров’я» Романівської громади

Днями в селі Старочуднівська Гута Романівської громади відбувся перший виїзний захід в рамках івенту «Стежками ментального здоров'я».  Жителі села мали можливість насолодитися живою музикою саксофону, баяна, сольного виконання вихованців Школи мистецтв, переглянути  виставки.

13:54 08.01.2024

БЕЗПЕЧНЕ КУПАННЯ НА ВОДОХРЕЩА: 5 ПРАВИЛ

Купання у крижаній воді на Водохреща – поширена традиція, отже вже зранку 6 січня (за новоюліанським  календарем)  це робитимуть тисячі українців по всій країні. Однак очікувати, що разове купання в ополонці зробить вас здоровим раз і назавжди, не варто. Холодна вода насправді може бути корисною, але   лише при систематичному загартовуванні, тобто при щоденному контакті з холодною водою.

11:54 05.01.2024