#ТиЯк: Дбати про ментальне здоров’я так само важливо, як берегти здоров’я фізичне, – Юрій Тарасюк

У Житомирському районі тривають заходи в межах інтерактивного івенту «Стежка ментального здоров’я», ініційованого Координаційним центром підтримки цивільного населення при Житомирській ОВА.

11:24 05.01.2024

#ТиЯк?: «Стежка ментального здоров’я» пролягла до громад Житомирського району

Тема ментального здоров’я – надзвичайно актуальна сьогодні. В межах Всеукраїнської програми “Ти як?”, у Житомирському районі стартував інтерактивний івент «Стежка ментального здоров’я», організований Житомирською районною військовою адміністрацією задля того, аби підкреслити важливість піклування про внутрішній стан людини.

09:21 05.01.2024

Житомирська філія «Газмережі» нагадує про своєчасну передачу показань лічильника газу

Житомирська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» наголошує про необхідність систематично передавати показання лічильників газу: щомісяця з 1 по 5 число. Вчасна передача показань —  запорука коректних нарахувань.

09:03 03.01.2024

МІГРЕНЬ: 5 ПРАВИЛ ПРОФІЛАКТИКИ

Мігрень — хронічний розлад, який характеризується періодичним головним болем середньої та високої інтенсивності, що часто пов'язаний з ураженням вегетативної нервової системи.

11:22 02.01.2024

Податкова інформує: Щодо порядку проведення розрахунків у безготівковій формі

Державна податкова служба нагадує, що на виконання вимог частини двадцять дев’ятої статті 38 Закону № 1591 «Про платіжні послуги» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29 липня 2022 року № 894 «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)» (далі – Постанова № 894).

11:20 28.12.2023

Податкова інформує: Мобільний застосунок «Моя податкова»: отримання інформації з реєстрів ДПС

Для зручності та допомоги платникам податків Державна податкова служба України розробила відеоролик «Мобільний застосунок «Моя податкова»: отримання інформації з реєстрів ДПС».

11:17 28.12.2023

Податкова інформує: Інформаційний лист № 6/2023: Банки: зміна ставок, податок на прибуток

В інформаційному листі № 6/2023 розглянуто питання, що можуть виникнути у банків з огляду на ухвалення Верховною Радою України Закону України від 21 листопада 2023 року № 3474-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування банків та інших платників податків» (далі – Закон № 3474).

11:16 28.12.2023