#ТИЯК? ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ ПОДОЛАТИ СТРАХ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ?

«Увага! Повітряна тривога!» Раптовий звук сирени щоразу змушує здригатися. Здавалося б, ми вже знаємо, що це, і як треба діяти, але ніби підвисаємо і нічого не можемо з собою зробити — ці кілька секунд треба пережити. Для дітей все значно складніше.

11:40 27.07.2023

#ПЛІЧОПЛІЧ: МИ ПЛАНУЄМО ЗАВЕРШИТИ РЕМОНТ ОСЕЛЬ У ТРИФОНІВЦІ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ, — ВОЛОДИМИР ІЩЕНКО

Кількість відновлених будинків у Трифонівці на Херсонщині наближається до 50% від загальної кількості. Такі показники називає в.о. головного інженера ТОВ «Центркомплект» Володимир Іщенко.

11:39 27.07.2023

#ПЛІЧОПЛІЧ: МИ ЖИЛИ ПРЕКРАСНО, ДОКИ СЮДИ НЕ ПРИЙШЛИ РОСІЙСЬКІ ОКУПАНТИ, — НАТАЛІЯ З ТРИФОНІВКИ НА ХЕРСОНЩИНІ

«Хто вам дозволяв так гарно жити?» — таке послання залишили по собі російські окупанти у селі Трифонівка на Херсонщині після того, як їх вигнали звідти ЗС України.

13:00 25.07.2023

ВАКЦИНУ  ПРОТИ  КОРУ  ДОСТАВЛЯЮТЬ  В РАЙОНИ

ВАКЦИНУ ПРОТИ КОРУ ДОСТАВЛЯЮТЬ В РАЙОНИ

В Україні триває загальнонаціональна кампанія з вакцинації дітей проти кору.  В рамках кампанії напередодні нового навчального року лікарі та мобільні вакцинальні бригади будуть проводити щеплення дітей, які внаслідок війни або інших обставин пропустили вакцинацію. Дві дози вакцини КПК (у 12 місяців та у 6 років)  забезпечують ефективний захист від кору. Вакцина проти кору входить до складу комбінованої трикомпонентної вакцини КПК (для профілактики кору, епідемічного паротиту, краснухи).

13:05 24.07.2023

ДЕНЬ  ТУРБОТИ  ПРО  СЕБЕ

ДЕНЬ ТУРБОТИ ПРО СЕБЕ

24 липня у світі відзначається  Міжнародний день турботи про себе  (International Self-Care Day). Мета цього дня  —  дати людям зрозуміти, як дбати про себе для того, щоб бути здоровим.

11:39 24.07.2023

#ПЛІЧОПЛІЧ: ЖИТОМИРЩИНА ПРОДОВЖУЄ ПОВЕРТАТИ ЗАТИШОК В ОСЕЛІ СЕЛА ТРИФОНІВКА

У селі Трифонівка на Херсонщині, яким у рамках всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч” опікується Житомирщина, продовжуються відновлювальні роботи. Зокрема будівельники з Житомирщини здійснюють заміну пошкоджених осколками та вибуховою хвилею від ворожих обстрілів вікон та дверей.

13:00 21.07.2023

Відео-проект  "Немаленькі люди"

Відео-проект "Немаленькі люди"

Відео-проект - "Немаленькі люди" - це 31 серія короткометражних фільмів про молодь, яка радикально змінила своє життя в умовах війни. Герої циклу мають різну історії змін, представляють різні регіони, проте їх всіх єднає чітко визначена громадянська позиція - бути громадянами своєї країни, допомогти їй вистояти і перемогти. Серії не пов'язані одна з одною і можуть бути показані в різному порядку. "Немаленькі люди" - проєкт, який було реалізовано на замовлення Міжнародного Републіканського Інституту (далі МРІ), за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку USAID в Україні.

09:15 21.07.2023