І. Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах – передумова початку господарської діяльності, пов’язаної з продажем товарів/наданням послуг Суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», для здійснення розрахункових операцій в готівковій та/або безготівковій формі зобов’язані зареєструвати РРО або ПРРО в контролюючих органах.

08:44 17.08.2023

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО  ВКУСИЛА  ТВАРИНА?

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВКУСИЛА ТВАРИНА?

Якщо вас до крові вкусив собака (білка, щур чи інший ссавець) або на шкіру чи слизову потрапила його слина -- вам необхідно добре промити це місце проточною водою, а потім звернутися до травмпункту по медичну допомогу та для проведення щеплення проти сказу та правця – якщо лікар призначить щеплення.

08:48 15.08.2023

#ПЛІЧОПЛІЧ: МИ НЕ МОЖЕМО ПРОСТО ПОЇХАТИ, БО ТУТ НАШ ДІМ, НАША ЗЕМЛЯ, — НАТАЛІЯ З ТРИФОНІВКИ. ВІДЕО

Саме пліч-о-пліч, об’єднавши зусилля, ми можемо пришвидшити  повернення до нормального життя мешканців Трифонівки, зробити оселі, понівечені ворогом, знову затишними.

08:46 15.08.2023

ТРИВАЄ  ВАКЦИНАЦІЯ  ДІТЕЙ  ВІД  КОРУ

ТРИВАЄ ВАКЦИНАЦІЯ ДІТЕЙ ВІД КОРУ

На  Житомирщині  триває щеплення дітей проти кору, паротиту та краснухи (КПК) в рамках всеукраїнської кампанії з наздоганяючої вакцинації. У Житомирську область доставлено 11 720  доз комбінованої вакцини, з них - 6 690 доз в рамках наздоганяючої кампанії та 5 030 доз для забезпечення рутинної вакцинації. В області працює  99 пунктів щеплення.

14:38 10.08.2023

Прийшов час повертати своє! Приєднуйся до ЗСУ!

Український народ сьогодні стоїть перед загрозою своєму існуванню. Російські військові вже вбили тисячі громадян, знищили десятки міст. Мільйони українців стали біженцями, втратили дім, роботу, рідних і близьких. Російська армія не збирається зупинятися.

11:02 10.08.2023

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ТРЕТІЙ ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ІСТОРІЙ “ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, БІЗНЕС ТА ВЛАДА – КРАЩІ ПРАКТИКИ СПІВПРАЦІ”

Вже понад півтора року українці як ніколи об’єднані. Попри всі спроби ворога розділити нашу націю, ми єднаємося заради нашої спільної перемоги та заради європейського демократичного майбутнього України.

14:44 09.08.2023

#ПЛІЧОПЛІЧ: БУЛО ДУЖЕ СТРАШНО, АЛЕ МИ ДОЧЕКАЛИСЯ ЗВІЛЬНЕННЯ, — ПОДРУЖЖЯ З ТРИФОНІВКИ. ВІДЕО

У Трифонівці Великоолександрівської громади Херсонської області, в межах державного проєкту «Пліч-опліч», продовжуються роботи з відновлення 165 об’єктів, які зазнали пошкоджень внаслідок збройної агресії рф проти України: з них 162 житлові будинки та 3 об’єкти соціальної інфраструктури.

14:43 09.08.2023