КОМУ ДЗВОНИТИ, КОЛИ ЗЛЕ? ТИ ЯК?

Кому дзвонити, коли зле? Яку лінію краще обрати? Це справді безкоштовно? Хочемо більше розповідати про лінії психологічної допомоги та звикати відкриватися, коли емоції б’ють через край.

10:30 29.08.2023

#ПЛІЧОПЛІЧ: ДОПОМОЖУТЬ З БУДИНКОМ, ПОМІНЯЄМО ВІКНА ТА ДВЕРІ І БУДЕМО ЖИТИ, — ЖИТЕЛЬ ТРИФОНІВКИ

Деокуповані населені пункти Херсонщини зазнали значних пошкоджень та руйнувань внаслідок обстрілів з боку російських окупантів. Їх жителі, дочекавшись звільнення, попри все прагнуть відновити рідні домівки та вулиці. І саме пліч-о-пліч, об’єднавши зусилля, ми можемо пришвидшити їх повернення до нормального життя, зробити оселі, понівечені ворогом, знову затишними.

15:28 22.08.2023

Під назвою «Що для мене Україна?» пройшов конкурс малюнків серед молоді в Житомирському районному секторі №6.

На виконання Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30.06.2021р. №673, передбачено залучення дітей і молоді, неформальних рухів молоді до участі у заходах і проєктах з національно-патріотичного виховання.

15:27 22.08.2023

На Житомирщині підприємців безкоштовно навчатимуть продавати за кордон

У чотирьох громадах Житомирської області проведуть безкоштовні тренінги та консультації для підприємців у межах програми EU4Business. У Радомишлі, Малині, Коростишеві та Брусилові навчатимуть, як продавати свої товари за кордон, як вийти зі своїми пропозиціями на міжнародні онлайн-майданчики та реалізовувати товари/послуги через соціальні мережі. Долучитися можуть власники малого та середнього бізнесу з усієї області.

14:40 21.08.2023