26 квітня - 32 річниця аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні краяни! Шановні учасники –ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! 26 квітня 2011 року минає 32 роки від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах.

06:14 26.04.2018

Коли працюватимемо, а коли відпочиватимемо у травні

У травні в українців буде для відпочинку більша кількість днів, ніж зазвичай, адже у період травневих свят українців очікує додатковий вихідний. Таким чином, працівники відпочиватимуть чотири дні підряд – 28, 29, 30 квітня та 1 травня.

21:28 24.04.2018

Екскурсія у весняний Київ - що може бути цікавіше

Учні шостого класу Іршанської загальноосвітньої школи відвідали з екскурсією столицю України. Ці сонячні весняні дні були обрані класним керівником Лідією Рябченко не випадково. У ботанічному саду саме прокидається усе квітуче розмаїтя. Особливо дітям сподобались дерева квітучої магнолії. Надзвичайні емоції викликала у дітей і виставка писанок. Шквал вражень, вогники захоплення в очах, веснний Київ - що може бути цікавіше?

21:14 24.04.2018

На Радомишльщині стартує Еко-квест "Наше Полісся"

16 квітня стартує Еко – квест «Наше Полісся» від народного депутата України Павла Дзюблика до Дня довкілля для учнів, вчителів та батьків учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Метою конкурс є популяризація серед учнів району бережливого ставлення до навколишнього середовища, природи рідного краю.

20:53 15.04.2018

Державна підтримка сільського господарства населення

В 2018 році відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року №107, надаються кошти для підтримки галузі тваринництва у населення. Дотація  надається на безповоротній основі. Докладніше можна дізнатись у розділі ОГОЛОШЕННЯ на офіційному сайті Вишевицької сільської ради або за посиланням:

11:48 10.04.2018

15 березня у Вишевицькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів

На засіданні методичного об’єднання вчителів початкових класів обговорювалося питання «Розвиток розумових та пізнавальних здібностей на уроках через використання різновидів наочності, ІКТ»

12:11 06.04.2018

На території Радомишльського району триває профілактичне відпрацювання, направлене на виявлення та попередження незаконних операцій з металобрухтом

Нині на території Радомишльського району та у райцентрі триває профілактичне відпрацювання, направлене на виявлення та попередження незаконних операцій з металобрухтом. Днями дільничні офіцери поліції отримали відомості про те, що один із жителів райцентру незаконно займається скуповуванням брухту чорного металу. Тож у рамках розпочатого поліцією досудового розслідування судом було ухвалено проведення обшуку у домоволодінні чоловіка.

12:18 29.03.2018