4 квітня в Україні запрацює нова система контролю якості та безпечності харчових продуктів

Під час прес-брифінгу Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що нова система контролю якості та безпечності харчових продуктів запрацює вже 4 квітня цього року.  Мова йде  про набуття чинності Законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

07:10 29.03.2018

Не пройти - не проїхати

Ні для кого  не є таємницею, що сполучення у Вишевицькій територіальній громаді цілком і повністю  залежить від автобусів, що курсують до станції Ірша з Радомишля. Водії автобусів орієнтуються на графік руху електричок, та інколи можуть самостійно вносити корективи у свій маршрут. Як дойти чи чим доїхати, при необхідності, у інший населений пункт громади, враховуючи, що усі села є досить віддаленими один від одного?

09:03 28.03.2018

З 2 квітня в Україні можна буде  обрати свого лікаря

З 2 квітня в Україні можна буде обрати свого лікаря

МОЗ затвердив Порядок, що визначає правила, за якимиукраїнці будуть вибирати терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів, і є обов’язковим для усіх закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу. Уже з 2 квітня українці можуть вільно обрати свого лікаря: терапевта для дорослого, педіатра для дитини чи сімейного лікаря для усієї сім’ї, за умови що обраний ними заклад вже підключений до системи «Електронне здоров'я».

14:00 27.03.2018

До 1 квітня 2018 року представники місцевих рад повинні заповнити електронну декларацію

До 1 квітня 2018 року е-декларацію мають заповнити особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік. А саме посадові особи місцевого самоврядування, депутати місцевих рад та посадові особи комунальних підприємств, установ та організацій, посадовці які  підпадають під дію антикорупційного фінансового контролю.

07:55 26.03.2018

Народний депутат України Павло Дзюблик запросив учнів Іршанської ЗОШ на екскурсію у  Верховну Раду України

Народний депутат України Павло Дзюблик запросив учнів Іршанської ЗОШ на екскурсію у Верховну Раду України

20 березня, завдяки екскурсії, на яку запросив старшокласників Іршанської ЗОШ Народний депутат України Павло Дзюблик, діти мали змогу переконатись, що сесійний будинок є не лише осередком політичного життя країни, але й надзвичайною пам’яткою архітектури.

08:24 22.03.2018

У засніжену Україну повернулись лелеки

Встеленим снігом Полісся зустріло цьогоріч перелітних птахів. Дикі гуси, качки, сірі чаплі, ряд дрібніших птахів, мешканців болотяних місцин, уже повернулися додому. Білі лелеки – теж не виняток.  Мінприроди України звертається до кожного, хто зустріне перелітних птахів, з проханням менше їх турбувати, аби кожна пташина зберегла сили і витримала кліматичні екзамени природи.

08:28 20.03.2018

Концерт до Дня Весни відбувся у селі Вирва

Концерт до Дня Весни відбувся у селі Вирва, де на запрошення художнього керівника В.П. Кузьменка  виступив творчий колектив із села Ірша "Вечорниці" під керівництвом С.В.Синельник.

14:48 11.03.2018

Учні Іршанської ЗОШ привітали своїх мам та бабусь зі святом Весни

Концерт до свята 8 березня підготували у сільському будинку культури учні Іршанської ЗОШ. Діти щирими віршами та весняними піснями привітали найрідніших та найпрекрасніших своїх мам та бабусь. Дещо сором'язливі, але такі щирі та зворушливі вітання у виконанні юних артистів не залишили байдужими нікого з  присутніх.

13:48 11.03.2018

У селі Верлок відбувся концерт за участі фольклорно-етнографічного колективу "Вишевичанка"

7 березня фольклорно-етнографічний колектив "Вишевичанка"відвідав з концертною програмою с. Верлок Радомишльської ОТГ. Творчі візити художніх колективів сіл Вишевичі та Верлок вже стали гарною традицією.

10:23 09.03.2018

Шановні, любі, дорогі наші жінки та дівчата!

Серед усіх свят 8 Березня вирізняється своєю особливою чарівністю і є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Усе найдорожче, що є у нашому житті пов’язане з жінкою, яка і є для нас уособленням Весни, Любові та Краси. Ви – ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й онучки!

06:58 08.03.2018