99% ОТГ вже підписали меморандуми з Держгеокадастром щодо отримання земель у власність

31 січня Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві. Вишевицька ОТГ вже уклала меморандум з Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області про передачу сільськогосподарської землі.

12:04 11.02.2018

Міносвіти опублікувало календар підвищення кваліфікації вчителів.

З 1 лютого 2018 року та до кінця травня 2018 року триватиме підготовка дистанційного курсу на порталі EdEra (вчителям, що набиратимуть перший клас у 2018 році, бажано пройти цей курс до кінця травня чи середини червня 2018 року).

08:01 11.02.2018

У Житомирі презентували стратегію розвитку культури області

9 лютого у Житомирі презентували стратегію розвитку культури області.  Київський архітектор Павло Гудимов запропонував кардинально змінити підхід до розвитку закладів культури міста та області, що в свою чергу дозволить збільшити кількість туристів майже 500 тис.

08:54 10.02.2018

Учасники АТО можуть обрати санаторій для реабілітації та пройти професійну адаптацію

Згідно повідомлення Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністраці, серед пільг, які надаються учасникам АТО області, найбільш затребуваними є санаторно-курортне лікування, реабілітація та професійна адаптація. Кожен учасник АТО має можливість самостійно обрати заклад санаторно-курортного лікування залежно від власних вподобань та пріоритетів.

09:35 06.02.2018

Крути: найбільш важить слово Правди

Саме під такою назвою у Вишевицькій сільській бібліотеці відбувся урок  історичної пам’яті, приурочений 100-річчю подвигу Героїв Крут. Захід підготувала та провела завідуюча бібліотекою Закринична Т. В. спільно з вчителем Вишевицької загальноосвітньої школи Зарицькою Н.М та учнями школи.

08:43 02.02.2018

З лютого розпочнеться процес передачі землі поза межами населених пунктів об'єднаним громадам у власність

Кабінет Міністрів України знайшов оптимальне юридичне рішення і готовий вже з лютого розпочати процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність об'єднаним територіальним громадам. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

13:09 30.01.2018

29 січня – День пам'яті Героїв Крут

Їх було триста... Юні й сміливі... Смерть не встигала збирати тіла... Зрошена кров'ю трава на тій ниві, Де та жалива розправа була...

06:59 29.01.2018

Народний депутат України Павло Дзюблик відзвітував перед виборцями та ЗМІ за три роки своєї діяльності

26 січня у залі засідань погоджувальної ради парламенту відбулася зустріч народного депутата України Павла Дзюблика з журналістами, громадськимим діячами та керівниками районів його виборчого округу.  На прес-конференції Павло Володимирович не лише розповів про досягнення, але й поділився власним баченням подолання труднощів в окремих питаннях регіону.

18:07 27.01.2018