Вечір-реквієм, присвячений роковинам Небесної сотні, відбувся у Вишевицькій загальноосвітній школі

Захід присвячений роковинам Небесної сотні пройшов у Вишевицькій ЗОШ. Спільними зусиллями старшокласників ЗОШ та школи-інтернату було організовано вечір-реквієм, на який було запрошено колективи місцевих шкіл та жителів сіл громади.

18:32 26.02.2018

Музей космонавтики запрошує дітей взяти участь у конкурсі на тему «Космічна наука та техніка»

Музей космонавтики ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради запрошує дітей взяти участь у IІІ-му Міжнародному відкритому конкурсі творчих робіт в галузі цифрового мистецтва «Яка прекрасна наша планета!», присвяченому першому  польоту людини в космос.

15:27 26.02.2018

Наприкінці зими вдарили морози

Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Український гідрометеорологічний центр попереджає про сильне похолодання, внаслідок вторгнення арктичноо повітря з півночі Європи.

07:03 25.02.2018

В Україні міняються правила звернення до лікарів

Уже з 1 квітня (і це не жарти) терапевти, педіатри та сімейні лікарі будуть приймати пацієнтів лише після підписання меморандуму. Для цього було створено спеціальну організацію — Національну службу здоров'я (за даними Realist. бюджет новоствореної структури - 8,2 млрд грн)

14:02 23.02.2018

Уряд затвердив новий Стандарт початкової освіти

21 лютого Кабінет міністрів затвердив новий Стандарт початкової освіти. Саме за ним уже наступного навчального року навчатимуться усі перші класи. Робота над цим документом тривала близько року – за цей час його кілька разів переписали, змінили структуру і знов переписали. Та головне лишилося незмінним – компетентнісне навчання і орієнтація на результат.

10:44 22.02.2018

У Радомишльському центрі первинної медико-санітарної допомоги почала працювати медична інформаційна система “Поліклініка без черг”.

19 лютого у Радомишльському центрі первинної медико-санітарної допомоги оголосили про початок роботи медичної інформаційної системи “Поліклініка без черг”. Для жителів Вишевицької ОТГ, такі реформи є надзвичайно важливими та актуальними, оскільки через довгі черги у клініці та не надто зручне транспортне сполучення доводиться кілька днів вирішувати навіть елементарні питання. Нажаль усі спроби зареєструватися завершились невдачею, та невдовзі, сподіватимемось, систему налагодять і вона запрацює як і заявлено.

14:27 21.02.2018

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Лютий  2014 року – найтрагічніші дні Євромайдану. За лічені години Україна втратила одних із найкращих своїх синів. Сьогодні Україна відзначає четверті роковини тих страшних подій.

13:28 19.02.2018

Обережно - ГРИП

Спалахи грипу - явише небезпечне. І небезпечне воно в першу чергу тим, що хворі звертаються до лікарів надто пізно, думаючи, що підхопили звичайну застуду.

13:20 18.02.2018

Уряд визначив пріоритетні проекти, які мають бути реалізовані в регіонах в 2018 році

В 2018 році пріорітетними будуть завершення проектів, розпочатих в регіонах у попередні роки. А це дитячі садочки, опорні школи,  амбулаторії, центри надання адміністративних послуг, центри безпеки, місцеві дороги тощо. Це ті проекти, що фінансуються за рахунок державних програм та бюджетних коштів, переданих місцевому самоврядуванню.

09:49 16.02.2018