Податкова інформує: Щодо відображення реквізитів електронних платіжних засобів (платіжних карток) у розрахункових документах РРО/ПРРО

Вимоги законодавства сфери розрахунків, пов’язані, зокрема, і з відображенням реквізитів електронних платіжних засобів – платіжних карток (далі – ЕПЗ) у чеках, які формуються реєстраторами розрахункових операцій/програмними реєстраторами розрахункових операцій.

14:05 18.10.2023

Податкова інформує: Щодо пом’якшень у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Головне управління ДПС у Житомирській області інформує, що процес фіскалізації в Україні не відбувся одномоментно, а тривав протягом багатьох років, запроваджувався поетапно та супроводжувався встановленням широкого спектру пільг для суб’єктів господарювання.

14:02 18.10.2023

#БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ: ШІСТЬ ЛІКАРЕНЬ ЖИТОМИРЩИНИ НАДАЮТЬ БЕЗОПЛАТНУ СТАЦІОНАРНУ РЕАБІЛІТАЦІЙНУ ДОПОМОГУ

Наразі у Житомирській області військові та цивільні зможуть безоплатно пройти реабілітацію в стаціонарі у 6 кластерних та надкластерних лікарнях із 11. До кінця 2023 року, на виконання доручення міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, така допомога стане доступною й у решті лікарень відповідного рівня області.

09:46 17.10.2023

ЯК ЗАПОБІГТИ ДИТЯЧОМУ ТРАВМАТИЗМУ?

17  жовтня -- Всесвітній день травм. Його  відзначення розпочалося   у 2011 року в Нью-Делі. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), травми є однією з основних причин смерті та інвалідності в усьому світі --  як  дорослого населення, так і дітей.

09:44 17.10.2023

Діти з 14 років можуть самостійно звертатися по допомогу до юристів з питань позбавлення батьківських прав

Батьки зобов’язані піклуватися про своїх дітей. Але що робити, коли вони не виконують свої обов’язки щодо дитини або навіть шкодять їй? Тоді може постати питання про позбавлення батьківських прав. Як відбувається цей процес та як підлітку отримати допомогу юриста, розповідаємо далі.

15:29 12.10.2023